ILCSI- 100% NATURALNE!

Profesjonalne kosmetyki organiczne Ilcsi, są bezpieczne dla naszych organizmów, ponieważ ekstrakty i substancje roślinne w nich zawarte mają podobną budowę do komórek ludzkiego ciała, łatwo więc dostosowują się do naszych potrzeb i rytmu życia. Dostępne w kilkudziesięciu krajach świata kosmetyki organiczne Ilcsi produkowane są z niegasnącym zapałem od ponad 50 lat, odpowiadając najwyższym rynkowym normom. Ilcsi produkuje profesjonalne, naturalne, rozwiązujące problemy kosmetyki.

Filozofia ILCSI jest prosta i naturalna- polega na przeświadczeniu, że w naturze istnieje rozwiązanie każdego problemu. Profesjonalne naturalne kosmetyki Ilcsi, dlatego przygotowywane są w każdym przypadku ze świeżych ziół, owoców, jarzyn i wód leczniczych, aby oddziaływały na skórę nie wyciągami, lecz poprzez działanie żywymi składnikami. Około 100 rodzajów roślin, ziół, owoców i jarzyn są pochodzenia węgierskiego (jedynie bio cytryny i bio pomarańcze pochodzą z Hiszpanii). Rośliny – dzięki właściowościom położenia geograficznego Węgier – dysponują o wiele większą zawartością substancji oddziaływujących niż hodowane w jakimkolwiek innym zakątku świata, a zawartość substancji oddziaływujących jest zawsze większa w roślinach hodowanych w warunkach bio niż w hodowanych konwencjonalnie na skalę przemysłową.

Przetworzone rośliny w formie miazgi, wodnej lub olejowej, przez kilka miesięcy odpoczywają, dojrzewają ajurwerdykalnie, po czym tworzone są z nich różne kosmetyki. Zwraca się uwagę na odpowiednie warunki przechowywania, aby nie uszkodzić wartościowych składników z roślin.

Szeroką gamę kosmetyków Ilcsi polecamy tym, którzy podczas pielęgnacji skóry w pierwszej kolejności biorą pod uwagę rozwiązania naturalne, wolne od działań ubocznych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów Ilcsi. Stworzony katalog pomoże w wyborze najlepszej pielęgnacji domowej, która wesprze terapie przeprowadzane w naszym gabinecie. Pozostajemy do dyspozycji, by doradzić profesjonalnie i rzeczowo. Odpowiedni dobór preparatów to klucz do sukcesu w terapii domowej.

strona w budowie…