Kosmetyka Księżycowa

Księżyc ma ogromny wpływ na życie całej Ziemi i każdego z nas z osobna. Żyjąc zgodnie z fazami Księżyca dopasowujemy się do naturalnych rytmów przyrody i zdobywamy potężnego sprzymierzeńca w planowaniu miesięcznego cyklu aktywności a także w pielęgnacji urody, dbaniu o linię oraz zdrowie.

My kobiety szczególnie jesteśmy uwrażliwione na cykle księżycowe. Wiele procesów, które w nas zachodzą, ma związek z fazami Księżyca. Najbardziej wyraźnym przykładem jest chociażby cykl miesiączkowy, którego średnia długość wynosi 28-29 dni, czyli dokładnie tyle, ile trwa miesiąc księżycowy. Niegdyś Księżyc był nazywany "miesiącem", jak u kobiety menstruacja to potocznie "miesiączka"- ten związek nie jest przypadkowy.

Na zabiegi do naszego gabinetu zapraszamy przez cały miesiąc, jednakże posiadając wiedzę na temat wpływu Księżyca na nasze ciało, doradzamy jakie zabiegi będą najbardziej skuteczne i najprzyjemniejsze w odpowiednich jego fazach.
Warto bardziej świadomie wykorzystywać wpływy Księżyca i przed udaniem się z wizytą do kosmetyczki, czy masażystki, spojrzeć wysoko w niebo, by zobaczyć jaki kształt ma nasz tajny urodowy sojusznik i w jakiej obecnie jest fazie.

Czasami chmury mogą zasłaniać świetlisty glob, ciężko wówczas ujrzeć wielkość i kształt Księżyca. Jesteśmy na bieżąco z fazami Księżyca. Podczas umawiania na wizytę w Satori zapytaj czy Twój zabieg będzie na ten moment współdziałał z fazą świetlistego globu.

 

 

 

moon-323425_960_720