Satori Gabinet Kosmetyki Holistycznej
„Zadbamy zdrowo o Twoje piękno!”

Satori- co oznacza?

Słowo to wywodzi się z języka japońskiego i niesie przekaz oświecenia, zrozumienia co jest prawdą oraz zrozumienie natury świata i człowieka. Podjęcie decyzji o założeniu Gabinetu Satori było właśnie takim „satori”, które nadal trwa, bo to magiczne miejsce nieustannie się rozwija, dając radość i piękno odwiedzającym je Klientom.

Czym się wyróżniamy?

Gabinet Satori narodził się po 10-letniej praktyce i pracy w innych salonach urody. Zbiór doświadczeń i wiedzy na temat różnych metod terapeutycznych oraz dodatkowa wiedza z zakresu terapii naturalnych pomogły stworzyć miejsce niepowtarzalne, z wyjątkową ofertą oraz z równie wyjątkowym podejściem do tematu piękna i istoty ludzkiej – nie tylko jako ciała, ale również od ujęcia psychicznego, umysłowego i duchowego.

Kosmetyka holistyczna

To kompleksowa pielęgnacja i terapie na ciało, twarz, umysł i duszę. Ujmując wszystkie te aspekty dążymy do pełni zdrowia, harmonii i urody naszych Klientów – od wewnątrz na zewnątrz i od zewnątrz do wewnątrz.

Kosmetyka naturalna i organiczna XXI wieku
z roślin dziko rosnących, ziół i wód leczniczych.

Szeroka gama zabiegów pielęgnacyjnych
i leczniczych wspartych terapiami naturalnymi:

refleksologią stóp, dietoterapią wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, moksoterapią, dzwiękoterapią, aromaterapią oraz naturalnymi suplementami diety oraz innymi (zakładka spa dla duszy >>>  oraz terapie holistyczne >>>)

Pracujemy na światowej sławy, wyselekcjonowanych
kosmetykach z wieloletnim doświadczeniem:

ALQVIMIA - wysoka kultura kosmetyczna świadomego klienta, luksusowa kosmetyka w 100% naturalna i aromaterapeutyczna z roślin dziko rosnących z całego świata, ponad 30 lat na rynku światowym.

ILCSI - organiczna marka profesjonalna, działająca w wielu krajach świata z niegasnącym zapałem od ponad 50 lat, bazująca na żywych cząstkach roślin, ziół, warzyw i owoców oraz wód termalnych.

Indywidualny dobór terapii gabinetowej oraz domowej

Doradzamy rzetelnie i profesjonalnie. Specjalizujemy się w sprzedaży profesjonalnych kosmetyków naturalnych, podczas doboru których kierujemy się wiedzą, intuicją oraz sercem (kosmetyki sprawdzamy również energetycznie lub przy pomocy testu kinezjologicznego).

Profilaktyka urody oraz zdrowia

Unikamy produktów kosmetycznych zawierających toksyczne związki syntetyczne: silikony, pochodne ropy naftowej, chemiczne barwniki i zapachy oraz konserwanty, SLS, parafiny. Wnikliwie sprawdzamy składy INCI kosmetyków.

Produkty kosmetyczne

zanim zostaną wprowadzone do terapii Klientów, są badane i testowane przez ochotników: przyjaciół, rodzinę oraz przez nas. Dziesięcioletnie doświadczenie w zawodzie, wiedza oraz wewnętrzna intuicja pomaga wybierać najdoskonalsze naturalne terapie oraz produkty kosmetyczne.

Prowadzimy warsztaty

z zakresu urody, zdrowia i samorozwoju. Przekazujemy wiedzę, jak dbać o siebie holistycznie w sposób zdrowy, naturalny, a także niekonwencjonalnie.

Gabinet Satori

został zaprojektowany i stworzony w zgodzie z wiedzą Feng Shui – nauką opisującą wpływ przestrzeni na nas. Dzięki wnikliwej analizie i wskazówkom wykwalifikowanego eksperta w tej dziedzinie, Klienci gabinetu mogą czuć się jeszcze przyjemniej i bardziej harmonijnie. Wnętrze lokalu jest przytulne, nieszablonowe a zarazem nowoczesne. Daje poczucie ciepła i miłości.

Ewa

Tworzę dla Was przestrzeń relaksu i piękna. Zapraszam by doświadczać radości podczas zabiegów otulonych aromatami natury.
Zdobywana przeze mnie wiedza z zakresu medycyny niekonwencjonalnej (m.in. TCM, Ajurweda, ziołolecznictwo) ubogaca spotkania w gabinecie i daje wsparcie podczas terapii.
Pragnę by każdy, kto wchodzi do świata Satori czuł, jak zwalnia czas, a wychodził odmieniony- nie tylko fizycznie.
Dbam o wydobycie naturalnego piękna z każdej istoty.
Miło jest Was gościć w moim miejscu- Satori Gabinecie Kosmetyki Holistycznej.

Jowita

Założycielka luxMANDALI, kobieta o pełnym sercu i silnie rozwiniętej intuicji. Inspiratorka rozwoju osobistego/duchowego, trenerka kart Points of You, Certified Art Therapy Life Coach, Certified Intuitive Master Coach, Certified Crystal Reiki Master/Teacher, kulturoznawczyni/menedżerka kultury, artystka wizualna (Anna Marara).

Dzięki niesamowitym warsztatom, (mało praktycznej) terapii, ludziom z silną intuicją, fascynującym filmikom na YouTube (chyba dotarłam na jego duchowy koniec), wyszłam z głębokich doświadczeń życiowych. Odkryłam ogromną moc wyobraźni, niemoc działania, podświadome przekonania, uczucie dyskomfortu, nieustępliwą potrzebę znalezienia swojego miejsca i powołania. Wypracowałam jasny, wyrazisty głos własnej intuicji i od tej pory działam w pełnej zgodzie z własnym wnętrzem, z tym, czego naprawdę pragnę. Metodą kintsugi posklejałam swoje serce i umysł. Dzielę się z Tobą tym, czego nauczyłam się po drodze, tym, co wiem, że działa.

Sesje Mandala Życia >>>