Satori Gabinet Kosmetyki Holistycznej
„Zadbamy zdrowo o Twoje piękno!”

Satori- co oznacza?

Słowo to wywodzi się z języka japońskiego i niesie przekaz oświecenia, zrozumienia co jest prawdą oraz zrozumienie natury świata i człowieka. Podjęcie decyzji o założeniu Gabinetu Satori było właśnie takim „satori”, które nadal trwa, bo to magiczne miejsce nieustannie się rozwija, dając radość i piękno odwiedzającym je Klientom.

Czym się wyróżniamy?

Gabinet Satori narodził się po 10-letniej praktyce i pracy w innych salonach urody. Zbiór doświadczeń i wiedzy na temat różnych metod terapeutycznych oraz dodatkowa wiedza z zakresu terapii naturalnych pomogły stworzyć miejsce niepowtarzalne, z wyjątkową ofertą oraz z równie wyjątkowym podejściem do tematu piękna i istoty ludzkiej – nie tylko jako ciała, ale również od ujęcia psychicznego, umysłowego i duchowego.

Kosmetyka holistyczna

To kompleksowa pielęgnacja i terapie na ciało, twarz, umysł i duszę. Ujmując wszystkie te aspekty dążymy do pełni zdrowia, harmonii i urody naszych Klientów – od wewnątrz na zewnątrz i od zewnątrz do wewnątrz.

Kosmetyka botaniczna

Szeroka gama zabiegów pielęgnacyjnych
i leczniczych wspartych terapiami naturalnymi:

refleksologią stóp, dietoterapią wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, moksoterapią, dzwiękoterapią, aromaterapią, medycyną germańską oraz innymi (zakładka spa dla duszy >>>  oraz terapie holistyczne >>>)

Pracujemy na światowej sławy, wyselekcjonowanych
kosmetykach z wieloletnim doświadczeniem, m.in.:

DMK- DANNE MONTEGUE- KING- od ponad 50 lat światowej sławy lider w kosmetyce leczniczej i terapeutycznej, innowacyjne i bezpieczne terapie, jakość składników o czystości labolatoryjnej, kosmoceutyki. 

ALQVIMIA - wysoka kultura kosmetyczna świadomego klienta, luksusowa kosmetyka w 100% naturalna i aromaterapeutyczna z roślin dziko rosnących z całego świata, 40 lat na rynku światowym.

Indywidualny dobór terapii gabinetowej oraz domowej

Doradzamy rzetelnie i profesjonalnie. Specjalizujemy się w sprzedaży profesjonalnych kosmetyków naturalnych, podczas doboru których kierujemy się wiedzą, intuicją oraz sercem.

Produkty kosmetyczne

zanim zostaną wprowadzone do terapii Klientów, są badane i testowane przez ochotników: przyjaciół, rodzinę oraz przez nas. 17-letnie doświadczenie w zawodzie, wiedza oraz wewnętrzna intuicja pomaga wybierać najdoskonalsze terapie oraz produkty kosmetyczne.

Gabinet Satori

został zaprojektowany i stworzony w zgodzie z wiedzą Feng Shui – nauką opisującą wpływ przestrzeni na nas. Dzięki wnikliwej analizie i wskazówkom wykwalifikowanego eksperta w tej dziedzinie, Klienci gabinetu mogą czuć się jeszcze przyjemniej i bardziej harmonijnie. Wnętrze lokalu jest przytulne, nieszablonowe a zarazem nowoczesne. Daje poczucie ciepła i miłości.

Ewa

Tworzę dla Was przestrzeń relaksu i piękna. Zapraszam by doświadczać radości podczas zabiegów otulonych aromatami natury.
Zdobywana przeze mnie wiedza z zakresu medycyny niekonwencjonalnej (m.in. TCM, Ajurweda, ziołolecznictwo, Medycyna Germańska) ubogaca spotkania w gabinecie i daje wsparcie podczas terapii.
Pragnę by każdy, kto wchodzi do świata Satori czuł, jak zwalnia czas, a wychodził odmieniony- nie tylko fizycznie.
Dbam o wydobycie naturalnego piękna z każdej istoty.
Miło jest Was gościć w moim miejscu- Satori Gabinecie Kosmetyki Holistycznej.

Jowita

Założycielka luxMANDALI, kobieta o pełnym sercu i silnie rozwiniętej intuicji. Inspiratorka rozwoju osobistego/duchowego, trenerka kart Points of You, Certified Art Therapy Life Coach, Certified Intuitive Master Coach, Certified Crystal Reiki Master/Teacher, kulturoznawczyni/menedżerka kultury, artystka wizualna (Anna Marara).

Dzięki niesamowitym warsztatom, (mało praktycznej) terapii, ludziom z silną intuicją, fascynującym filmikom na YouTube (chyba dotarłam na jego duchowy koniec), wyszłam z głębokich doświadczeń życiowych. Odkryłam ogromną moc wyobraźni, niemoc działania, podświadome przekonania, uczucie dyskomfortu, nieustępliwą potrzebę znalezienia swojego miejsca i powołania. Wypracowałam jasny, wyrazisty głos własnej intuicji i od tej pory działam w pełnej zgodzie z własnym wnętrzem, z tym, czego naprawdę pragnę. Metodą kintsugi posklejałam swoje serce i umysł. Dzielę się z Tobą tym, czego nauczyłam się po drodze, tym, co wiem, że działa.

Sesje Mandala Życia >>>