Promocje Satori

regulamin

Zawarcie umowy na usługę świadczoną w Satori Gabinecie Kosmetyki Holistycznej oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.

1. Prosimy o przybycie na wizytę punktualnie o wyznaczonej godzinie.

2. W przypadku rezerwacji terminu obowiązuje przedpłata za zabieg.

3. Przedpłata wynosi wartość najniższej kwoty za zabieg/ zabiegi według wybranej przez siebie kategorii zabiegu i obowiązującego cennika. Strony nadają jej znaczenie zadatku.

4. Przedpłata zostanie odjęta od końcowej płatności po wykonanej w gabinecie usłudze.

5. Przedpłata dokonana może być gotówką, kartą kredytową/debetową lub przelewem.

6. Przedpłatę należy wykonać w terminie wskazanym mailowo, bądź smsowo, zgodnie z informacją, po tym czasie jeśli nie nastąpi płatność rezerwacja zostanie anulowana.

7. Jeżeli klient nie odwoła wizyty minimum 24 godziny przed (dni robocze gabinetu) lub nie stawi się na wizytę w wyznaczonym terminie, przedpłata – jako zadatek – nie jest zwracana, pokrywa ona koszty, które poniosło przedsiębiorstwo na skutek niemożności umówienia w tym terminie innych klientów.

8. Zarezerwowany termin można odstąpić komuś ze swoich znajomych lub rodziny – dana osoba przychodzi w dniu i godzinie zaplanowanej wizyty, a my zaproponujemy zabieg dopasowany do potrzeb oraz zarezerwowanego przez państwa czasu. Jeśli zabieg się nie odbędzie, zadatek przepada z racji nie skorzystania z usługi, a zarezerwowania miejsca.

9. W przypadku odwołania zabiegu minimum 24h przed planowanym terminem jej odbycia należy ustalić kolejny termin wizyty dla siebie lub kogoś z bliskich, a zadatek zostanie przeniesiony na ten kolejny termin.

10. Bardzo prosimy o punktualne przychodzenie na ustaloną wizytę. Spóźnienie ponad 10 min. może skutkować niemożliwością wykonania przez nas usługi- wtedy zabieg przepada razem z zadatkiem, ponieważ usługa nie może zostać wykonana z powodu spóźnienia.