Aktualności Satori

Ceramiczny dyfuzor ultradźwiękowy do olejków eterycznych od Alqvimia!

Poznajcie nasz wspaniały dyfuzor! Korzystamy z niego w gabinecie by pobyt podczas zabiegów był jeszcze bardziej przyjemny.
Możecie go również zakupić do użytku domowego. Przeczytajcie dlaczego warto go mieć:

Ceramiczny dyfuzor ultradźwiękowy do olejków eterycznych, nawiązujący do antycznego alembiku.
Dyfuzor efektywnie rozprzestrzenia wybrany olejek eteryczny w pomieszczeniu zamkniętym, wyjątkowo wydajny zapewnia nawilżenie i równomierny zapach na powierzchni do około 30 metrów kwadratowych.


Dyfuzor zasilany jest elektrycznie posiada zabezpieczenie w momencie braku wody,jest bardzo cichy dzięki czemu idealnie nadaje się do sypialni i innych pomieszczeń w domu czy w miejscu pracy.
Dlaczego używać dyfuzora aromaterapeutycznego Alqvimia:
W sposób wyjątkowo skuteczny polepsza nastrój po wpływem działania wybranego olejku eterycznego, jego działanie likwiduje negatywne stany podrażnienia a efekcie działa relaksująco, ustawiony w miejscu pracy podwyższa wydajność pracy pracowników. Działanie takiego dyfuzora podnosi komfort dnia codziennego.

Polecane mieszanki olejków eterycznych Alqvimia:
> Zdrowy oddech: działanie antywirusowe i antybakteryjne, używać podczas leczenia przeziębień, a w szczególności dróg oddechowych; wyjątkowo skuteczny dla palaczy i astmatyków- poprawia jakość oddychania.
> Mieszanka relaksacyjna: doskonała dla wszystkich osób, które potrzebują relaksu i spokoju ducha.
> Na medytację: ta mistrzowska mieszanka olejków eterycznych dla tych wszystkich którzy medytują.
> Radość: na stany melancholiczne dla tych wszyskich, którzy mają zły dzień.
> Anty Stres: to wyjątkowa mieszanka dla tych, którzy podatni są na stres dnia codziennego.
> Dobry sen: w walce z bezsennością

Terapeutyczne efekty stosowania olejków eterycznych tylko przy produktach najwyższej jakości. Alqvimia nam ją zapewnia, stosując aromaterapię już 35 lat.

Przy zakupie 3 sztuk mieszanek olejków eterycznych odbierasz dyfuzor w cenie 299zł (zamiast 390zł). Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Zapraszamy do naszego gabinetu i kontaktu pod numerem telefonu: 501454113