Alqvimia to prawdziwa kosmetyka naturalna pozyskiwana z roślin dziko rosnących biologicznie kontrolowanych.

Kosmetyki i zabiegi tworzone od 1984 roku przez pasjonata i założyciela marki łączą właściwości aromaterapii z innymi darami natury, dostarczając doskonałych efektów kosmetycznych.

Filozofia Marki wyraża się w duchu słów: wyższa kultura naturalnej kosmetyki profesjonalnej dla świadomego klienta. Przy doskonałej skuteczności i jakości produktów, zachowano ich stuprocentową naturalność. To unikalna koncepcja połączenia technologii XXI wieku i doświadczenia minionych pokoleń, oparta na starożytnych recepturach alchemicznych.

Alqvimia wykorzystuje właściwości aromaterapii, thalasoterapii, glinek, wosku pszczelego i olejów tłoczonych na zimno. Wszystkie kosmetyki są wolne od parabenów, pochodnych ropy naftowej, syntetycznych barwników i zapachów. Nie są też testowane na zwierzętach. Produkcja odbywa się w rygorze certyfikatu ISO, a wybierane do niej komponenty są najwyższej jakości i czystości. Dzięki temu zabiegi pielęgnacyjne są bardzo efektywne, a ich skutki widoczne i natychmiastowe.

Serdecznie zapraszamy do magicznego świata kosmetyków Alqvimia. Stworzony katalog pomoże w wyborze najlepszej pielęgnacji domowej, która wesprze terapie przeprowadzane w naszym gabinecie. To również krok ku równowadze ciała, umysłu i duszy. Alqvimia poprzez naturę działa na wszystkich tych poziomach.