Zawansowany makijaż mineralny od Senna Cosmetics

W 1976 r. w Kalifornii światowej sławy makijażystka- Eugenia Weston, stworzyła profesjonalną linię kosmetyków do makijażu Senna Cosmetics, która bazuje na naturalnych kolorach i lekkich konsystencjach. Kosmetyki Senna od lat wykorzystywane są przez wizażystów pracujących przy największych hollywoodzkich produkcjach, jak również przez kobiety, które cenią sobie doskonałą jakość i naturalny, nieprzerysowany wygląd. Marka w szczególności słynie z serii Mineral Mix®, czyli kosmetyków mineralnych o bardzo bogatym składzie.

Produkty z serii Mineral Mix pozwalają wykonać makijaż leczniczy, który pielęgnuje i chroni naszą skórę. Kosmetyki te pozbawione są zapachu, talku, wosków, tłuszczów i sztucznych barwników, co sprawia, że są przyjazne dla skóry i minimalizują ryzyko wystąpienia alergii. Dzięki takim składnikom jak bez czarny, borowina, złoto, witaminy, palmitoyl hexapeptide-14 i kwas hialuronowy działają przeciwzapalnie, ściągają pory, zmniejszają nadmierne łuszczenie się naskórka, regenerują skórę, redukują zmarszczki i wypełniają.

Opatentowany proces mikronizacji nadaje pudrom niespotykaną lekkość i jedwabistość, a naturalne kolory idealnie wtapiają się w skórę. Ponadto składniki mineralne zapewniają naturalną ochronę przeciwsłoneczną i odbijają światło od zmarszczek nadając twarzy promienisty blask. Kosmetyki z serii Mineral Mix maskują wszelkie niedoskonałości, cechują się dużą trwałością oraz nie odkładają się w zmarszczkach i porach.

Gabinet Satori wykorzystuje produkty Senna do bezpiecznego makijażu po zabiegach, do pełnych makijaży okazjonalnych oraz prowadzi ich odsprzedaż.

strona w budowie…