BIO PEELING ZIOŁOWY - intensywna odnowa

Zabieg oparty o składniki pochodzenia roślinnego.

Zabieg cieszący się powodzeniem i zadowoleniem Klientów od wielu lat.

Zabieg nadaje się na każdą partię ciała i w każdym wieku.
Terapia Bio peelingiem ziołowym składa się z dwóch faz wykonywanych w pewnym odstępie czasu (5-7dni). Wiąże się to z dwiema wizytami w gabinecie :
1. Zabieg główny polegający na złuszczaniu
2. Usunięcie pozostałości złuszczającego się naskórka, rewitalizacja i nawilżenie.
W większości przypadków Bio peeling ziołowy warto poprzedzić zabiegiem oczyszczania skóry (ustalamy przy konsultacji).

Przed umówieniem się na zabieg konieczna jest konsultacja w gabinecie w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań oraz omówienia zabiegu i pielęgnacji pozabiegowej!

Często przy cerze trądzikowej wykonujemy 2 do 8 zabiegów w około miesięcznych odstępach. W przypadku skóry dojrzałej w celu odmłodzenia 1 lub 2 razy do roku (wiosną i jesienią) jako lifting biologiczny. W kilku pierwszych dniach po zabiegu należy unikać dużych różnic temperatur, gorących potraw oraz gorących kąpieli, natomiast przez 1 miesiąc po zabiegu unikać słońca i nie korzystać z solarium.

Preparaty wchodzące w skład programu poddano szczegółowym badaniom aplikacyjnym i dermatologicznym w Klinice Dermatologicznej AM W Poznaniu. Były testowane przez wiele lat w wybranych gabinetach kosmetycznych. Powstał program w pełni bezpieczny i spełniający oczekiwania kosmetyczek i pacjentów, który stosujemy z powodzeniem od wielu lat. BIO PEELING ZIOŁOWY został nagrodzony na targach krajowych Złotym Medalem.

czytaj też>>>Peeling kwasem migdałowym 50%


działanie: 

  • Skóry ze zmianami typowymi dla cery tłustej i trądzikowej - leczenie trądziku, redukcja zmian potrądzikowych, zmniejszenie porów skóry, blizn, przebarwień, zmniejszenie łojotoku, nadmiernego rogowacenia i zaskórników
  • Skóry ze zmianami związanymi z wiekiem- widoczne odmładzanie poprzez wzmożenie produkcji kolagenu i elastyny - wygładzenie zmarszczek i efekt liftingu skóry, redukcja przebarwień po-słonecznych, po-lekowych, po-hormonalnych i tzw. starczych.
  • Skóra na całym ciele- redukcja i rozjaśnienie rozstępów i blizn, ujędrnianie ciała, poprawa kolorytu skóry.

 


cena: 

550 zł twarz (dwie wizyty w gabinecie +  produkt do pielęgnacji po zabiegu)

cena zabiegu na inną część ciała ustalana jest indywidualnie

czas trwania: 

2,5 h łącznie